• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Вітаємо!

1. Романенко Раїса Анатоліївна - вихователь методист ДНЗ №38 "Попелюшка"

2. Овчинникова Галина Юріївна - вихователь ДНЗ №38 "Попелюшка"

3. Буцька Ганна Вікторівна - керівник музичний ДНЗ №38 "Попелюшка"

Переможців V обласного конкурсу освітніх проектів у галузі дошкільної освіти

/Files/photogallery/P9240284.JPG

Дитинство – яскрава, неповторна сторінка в житті кожної людини, а дитячий садок – це той світ, в якому дитина проживає найважливіший період свого розвитку, і від того, хто буде поряд з нею, залежить майбутнє дитини.

Дошкільний навчальний заклад № 38 "Попелюшка" комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області у цьому році святкував 41 річницю. Це - вік молодості, активності, творчості, ініціативності, але разом із цим – професійної компетентності, творчих досягнень та традицій. Назва дитячого садка № 38 – "Попелюшка" – красива, але, дивлячись на нього сьогодні, ніяк не можна пов'язати його образ з образом казкової бідної дівчинки. Проте в цій назві є правда – працею всіх його працівників ДНЗ з бідної Попелюшки перетворився на прекрасну принцесу.

Щодня дітей радо зустрічають 26 педагогів. З них: 9 мають звання "Вихователь-методист", 7 - вищу кваліфікаційну категорію, 6 педагогів нагороджені знаком "Відмінник освіти України". Вихователі «Попелюшки» були учасниками багатьох конкурсів, виставок.

Ми пишаємося нашими досягненнями та перемогами:

· Авторські розвивальні ігри педагогів закладу увійшли в десятку кращих в Україні (1996 р.).

· заклад нагороджено Почесною грамотою педагогічного музею (1996 р.).

· ІІ місце у першому обласному конкурсі «Методист року» - (1997р)

· І місце у міському конкурсі «Вихователь року» - (2000 р.);

· І місце у обласному конкурсі «Методист року» - (2002 р.)

· отримання гранту Міжнародного фонду «Відродження» за результатами участі у конкурсі в рамках «Антикризової гуманітарної програми» - (2010 р.)

· диплом за участь у І обласній виставці «Освіта Запорізького краю - 2010»;

· переможець п’ятого обласного конкурсу освітніх проектів у галузі дошкільної освіти.
Педагоги дитячого садочку добре розуміють малюків, дарують їм любов, виховують і розвивають, досліджують і мріють, фантазують і захоплюються. Працьовитими руками вихователів та батьків оновлюється інтер’єр дитсадка, удосконалюється розвивальне предметно-ігрове середовище груп, кабінетів, створюються ігрові посібники, макети.


До послуг дітей, батьків та педагогів психологічна та логопедична служби.


Профіль нашого садочку - розвивальне навчання.


Діти вчаться фантазувати, придумувати свої варіанти казок, грати ролі в театрі, знаходити вихід з нестандартних ситуацій. Їм подобається співати, малювати, танцювати, ліпити, розмірковувати на етичні теми. Вони висловлюють неординарні судження. Це радує педагогів і надихає на подальшу працю.

Кiлькiсть переглядiв: 582

Коментарi